Víta Vás realitná kancelária RealComfort ...Kvalitné služby a profesionálny prístup ...Naše postupy a odbornosť sú zárukou garanciou bezpečnosti pre našich klientovNašim cieľom je spokojný klient ...Konateľ : Mária Bozsókyovátel. 0905 214 054email : m.bozsokyova@gmail.comOto Révay - Maklér :tel. 0907 296 105email : revayoto @ gmail.com

0905 214 054 / 0907 296 105
Prejsť na obsah

3D VIRTUÁLNE PREHLIADKY

Virtuálna prehliadka ponúka 360° prezentáciu Vašej nehnuteľnosti. Keď si prezeráte konkrétnu nehnuteľnosť, máte pocit akoby ste sa nachádzali na mieste alebo v miestnosti, ktorú si práve prezeráte.


Na predaj nadštandardný rod. dom

Prémiové

DOHODOU

Na Predaj


  • Referenčné ID: NZ-084
  • Druh: Dom
  • Izby: 7
  • Kúpeľne: 2
  • Postavené v: 1996
  • Pozemok: 1200 m²
  •   vytlačiť
Popis

Exkluzívna ponuka.

Ponúkame Vám na predaj pekný,  nadštandardný a honosný atypicky riešený rod.dom vo vyhľadavanej lokalite mesta stojaci na pozemku s rozlohou 13á. Dom je postavený z kvalitnej tehly /45cm/, strecha je Bramac. Dom je  z polovice podpivničený.  Súčasťou domu je aj priestranná dvoj-garáž na diaľkové ovládanie. Dispozičné riešenie domu: vstupná chodba s bezpečnostnými dverami, veľká priestranná obývacia izba s výstupom na terasu, kuchyňa, špajza a toaleta. Na medzi-poschodí sa nachádzajú 4 izby, kúpeľňa s vaňou a sprchovacím kútom + toaleta. V podkroví sú ďalšie dve izby + kúpeľňa s vaňou a toaletou. Okná v celom dome sú kvalitné dubové  , vrátane  francúzskeho okna s výstupom na terasu s plastovými vonkajšími roletami. Podlahy sú všade :kombinácia keramickej dlažby a laminátových podláh vrátane aj pivničných priestorov. Vykurovanie zánovným plynovým kotlom v kombinácii s podlahovým kúrením a radiátormi, ale aj kvalitným krbom v obývacej izbe. Na medzi-poschodí je klimatizácia. Záhradná časť je okrasná určená na oddych a relax vysadená vzácnym okrasnými drevinami.Jej súčasťou je aj bazén a vinná pivnica.

V príprade vážneho záujmu bližšie informácie aj  o cene v Realitnej kancelárii.

Výhody v blízkosti

Škola

Škôlka

Nemocnica

Centrum mesta

Nákupné stredisko

Vymoženosti objektu

ČIASTOČNE ZARIADENÝ

mapa
Adresa
stáť:

Nové Zámky

Kontaktné údaje
Meno:

Oto Revay

Tel.:

0907 296 105

Maklér-Realitný poradca
Oto Révay
0907 296 105
revayoto@gmail.com
Konateľ-Majiteľ
Mária Bozsókyová
0905 214 054
m.bozsokyova@gmail.com
Návrat na obsah