Referencie - RealComfort

Víta Vás realitná kancelária RealComfort

Kvalitné služby a profesionálny prístup

Naše postupy a odbornosť sú zárukou garanciou bezpečnosti pre našich klientov.

... našim cieľom je spokojný klient

realitná kancelária
0905 214 054 / 0907 296 105
Prejsť na obsah
Pridať referenciu
POVEDZTE AJ OSTATNÝM AKO STE SPOKOJNÝ S NAŠOU PRÁCOU.


Schmidtová R.

19-09-2017, 11:29

+0 -0  

Predaj RD

Veľké ĎAKUJEM REALCOMFORT za pomoc, ochotu a pravidelnú komunikáciu. Nakoľko žijeme s manželkou v zahraničí, nechali sme im kľúče voľnú ruku na celý priebeh predaja nehnutelnosti. Najlepšia RK vytvorila spolu s maklérom a hypotekárnym poradcom dokonalý tím a dotiahli náš predaj rodinného domu úspešne až do konca. Všetky úkony až po zmluvy boli pripravené profesionálne a všetky termíny boli dodržané. Bola s nimi radosť spolupracovať a určite ich budem odporúčať. Prajem im veľa úspechov.


Závodský F.

25-08-2017, 10:27

+0 -0  

Predaj RD

Realitná agentka p.Bozsókyová predaj uskutočňovala na vysokej profesionálnej úrovni. Pripravila kompletnú marketingovú stratégiu predaja, Pravidelne nás informovala o potencionálnych klientoch a obhliadkach. Úspešne celý proces predaja dotiahla do zdarného konca a veľmi pekne jej za to ďakujem. DOPORUČUJEM.
predaj RD


Gašparovič P.

03-03-2016, 09:26

+0 -0  

Kúpa bytu

Rada by som sa touto cestou poďakovala p.Bozsókyovej za veľkú pomoc pri vybavovaní všetkých náležitosti súviasiacich s kúpou bytu. Ušetrilo mi to veľa času a energie a navyše spolupráca s ňou a jej maklérom p.Révaym bola veľmi príjemná a flexibilná.


Laurová E.

20-09-2015, 15:49

+0 -0  

Predaj RD

Veľmi sme boli spokojní so zodpovedným a profesionálnym prístupom pána Révayho. Taktiež si ceníme jeho veľmi vzácny ľudský prístup.
Predaj prebehol nad očakávanie rýchlo a hladko. Určite chceme vrelo odporučiť makléra a kanceláriu REALCOMFORT aj ostatným klientom.


Fabianová E.

17-09-2015, 15:49

+0 -0  

Predaj bytu

Ďakujem realitnej kancelárii Realcomfort , hlavne p. Bozsókyovej za pomoc pri predaji bytu. Prístup bol vždy profesionálny a veľmi ústretový, od nafotenia bytu až po finálny predaj. Pani majiteľku RK ako sprostredkovateľa môžem len odporúčať.


Zanechať komentár

Prihlásiť sa | Registrovať


      CAPTCHA
      © 2019 RealComfort, Všetky práva vyhradené.
      Sledujte nás aj na sociálnych sieťach...
      Realitná kancelária RealComfort

      Nie sme len realitnou kanceláriou, sme vaším realitným partnerom. Vieme, že každý klient je jedinečný. Dlhoročné skúsenosti naších realitných maklérov, nadštandardný servis pri prezentácii nehnuteľností na realitnom trhu, či komplexná škála služieb pre bezstarostný predaj a prenájom sú len časťou servisu pre naších klientov. Radi vám ukážeme, ako dokážeme naplniť aj vaše predstavy o novom bývaní, či kanceláriách, alebo ako dokážeme predať alebo prenajať nehnuteľnosť za najvýhodnejších podmienok.

      Kontaktujte nás...
      Kde nás nájdete

      Gúgska 14
      Nové Zámky
      940 01
      0905 214 054

      0907 296 105

      nz.realcomfort@gmail.com
      Návrat na obsah