+421/ 905 214 054 m.bozsokyova@gmail.com
Vyberte stránku
Akú má hodnotu moja nehnuteľnosť?
To sa pýta každý, kto chce predať svoju nehnuteľnosť. Väčšinou sa na vec predávajúci pozerá ako predávajúci. Ale to je práve tá chyba. Žial kupujúceho nezaujíma citová väzba, hodiny strávené pri rekonštruovaní bytu a ani to, koľko peňazí predávajúci potrebuje na kúpu svojej novej nehnuťelnosti. Aká je cena mojej nehnuteľnosti?

Zverte sa do rúk odborníkovi

Profesionálny realitný konzultant má nezávislý pohľad na nehnuteľnosť. Vychádza z trhovej hodnoty a samozrejme dbá na množstvo faktorov, čo Vás ako vlastníka bytu nemusí v danej chvíli napadnúť.

Dôležité sú prvé dva týždne

Je štatisticky dokázané, že v prípade správneho nastavenia ceny prichádza najviac záujemcov už v prvých dvoch týždňov, resp.v prvom mesiaci predaja. Nastavenie ponukovej ceny na trh je veľmi doležité. Štýl ,,vyskúšajme a uvidí sa,, môže spôsobiť opačný efekt a nehnuteľnosti ešte uškodiť.

Bezplatné ohodnotenie nehnuteľnosti

U nás máte nacenenie zadarmo. Každý náš maklér používa prepracovaný systém analýz. Radi Vám poradíme

Úspech začína stratégiou

Naším prepracovaným systémom zabezpečíme rýchly a efektívny predaj. Nakoľko sme progresívnou spoločnosťou s pokrytím celého územia Slovenska so stále rastúcim počtom pobočiek a realitných konzultantov, neustále narastá databáza našich aktívnych kontaktov, ktorým vieme projekt ponúknuť. Jednou z našich konkurenčných výhod je, že sme aktívny člen Realitnej únie Slovenskej republiky, aktuálne najväčšieho združenia realitných maklérov na Slovensku. Prepracovanými pravidlami spolupráce tejto organizácie dokážeme zabezpečiť mimoriadne účinnú tzv. syndikátnu (sieťovú) formu predaja, pri ktorej bude Váš projekt ponúkať s efektívnym dohľadom súčasne viac ako 700 profesionálov.